Aktuality

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ VELETRH – TRAKO 2023

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se účastnila Mezinárodního železničního veletrhu TRAKO 2023, konaného v Gdaňsku, Polsko, ve dnech 19.9. – 22.9.2023. Děkujeme všem obchodním partnerům a odborné veřejnosti za návštěvu naší expozice a zájem o vystavovaný sortiment mazání okolků (WFL), mazání hlavy kolejnice (TOR), stacionárních kolejových mazníků a pískovacích systémů.

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH – MSV 2023

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se účastnila Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV 2023, konaného v Brně, Česká republika, ve dnech 10.10. – 13.10.2023. Děkujeme všem obchodním partnerům a odborné veřejnosti za návštěvu naší expozice a zájem o vystavovaný sortiment centrálního mazání, mazací techniky a hydrauliky.

 

SAO, SAG OLEJOVÉ MAZACÍ AGREGÁTY

Nová řada mazacích agregátů SAO a SAG s interní elektronickou kartou ve variantě s řídící automatikou a bez automatiky. Agregáty SAO jsou vyráběny v provedení pro mazací oleje a SAG v provedení pro tekuté tuky, jsou užívány jako zdroje tlakového maziva, pro jednopotrubní centrální mazací systémy. Mazací obvody jsou vybavovány jednopotrubními dávkovači série SKIE, SKIB a SKIC za použití rozvodných kostek SRK. K těmto standardním dávkovačům přibyla nová řada blokových dávkovačů SKID, které jsou již vestavěny do rozvodných kostek, čímž se výrazně snižuje pracnost montáže či servisu.