Aktuality

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH – HANNOVER MESSE 2024

Vážení obchodní přátelé,

TRIBOTEC se bude účastnit Mezinárodního strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE, konaného v Hannoveru, Německo, ve dnech 22.4. – 26.4.2024. Naše společnost a její pracovníci Vás srdečně zvou do expozice umístěné v pavilonu 6, stánek č. C58/1, kde Vás rádi seznámíme s naší nabídkou a novinkami v sortimentu centrálního mazání a hydrauliky.

MEZINÁRODNÍ ŽELEZNIČNÍ VELETRH – TRAKO 2023

Vážení obchodní přátelé,

firma TRIBOTEC se účastnila Mezinárodního železničního veletrhu TRAKO 2023, konaného v Gdaňsku, Polsko, ve dnech 19.9. – 22.9.2023. Děkujeme všem obchodním partnerům a odborné veřejnosti za návštěvu naší expozice a zájem o vystavovaný sortiment mazání okolků (WFL), mazání hlavy kolejnice (TOR), stacionárních kolejových mazníků a pískovacích systémů.

SAO, SAG OLEJOVÉ MAZACÍ AGREGÁTY

Nová řada mazacích agregátů SAO a SAG s interní elektronickou kartou ve variantě s řídící automatikou a bez automatiky. Agregáty SAO jsou vyráběny v provedení pro mazací oleje a SAG v provedení pro tekuté tuky, jsou užívány jako zdroje tlakového maziva, pro jednopotrubní centrální mazací systémy. Mazací obvody jsou vybavovány jednopotrubními dávkovači série SKIE, SKIB a SKIC za použití rozvodných kostek SRK. K těmto standardním dávkovačům přibyla nová řada blokových dávkovačů SKID, které jsou již vestavěny do rozvodných kostek, čímž se výrazně snižuje pracnost montáže či servisu.